قیمت طراحی لوگو حرفه ای و ساده

برای استعلام قیمت طراحی لوگو با ما تماس بگیرید

قیمت طراحی لوگو بر اساس سبک‌ لوگو

یکی از موارد تاثیرگذار هنگام تعیین قیمت طراحی لوگو، سبک آن است. زمانی که شما تصمیم می‌گیرید برای برند خود یک نماد انتخاب کنید با سبک‌های مختلف طراحی لوگو مواجه خواهید شد. چهار سبک اصلی شامل طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو نوشتاری، طراحی لوگو ترکیبی و طراحی مونوگرام هستند. این سبک‌ها هر کدام دارای دشواری خاص خود بوده و همین امر در قیمت نهایی تأثیر می‌گذارد.

طراحی لوگو برای هر کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد. ما عموما خیلی از کسب و کارها را با لوگوی آن ها می شناسیم.
لوگو پرستیژ برند شماست. شما با یک لوگو منحصر به فرد می توانید خودتان را در جوامع مربوط به کسب و کار مطرح کنید و به عنوان یک برند متمایز شناخته شوید. هزینه طراحی لوگو حرفه ای هزینه ای است که برای پیشرفت کسب و کار خود می پردازید.

قیمت طراحی لوگو چگونه تعیین می شود؟

تعرفه طراحی لوگو بستگی به عوامل زیادی دارد. عامل اصلی در تعیین هزینه طراحی لوگو سابقه و تجربه طراح لوگو است. هرچقدر تجربه طراح بیشتر باشد کار حرفه ای تر خواهد بود در نتیجه در قیمت هم تاثیر خواهد گذاشت.

قیمت طراحی لوگوتایپ 

لوگو تایپ یک آرم نوشتاری است که با استفاده از فونت های متفاوت دستی و یا کامپیوتری طراحی می شود. طراحی لوگوتایپ باید بگونه ای باشد که در حین جذاب بودن، خاص و به یاد ماندنی هم باشد. بسیار از شرکت های بزرگ داخلی و خارجی سبک لوگوهای شان بصورت لوگوتایپ است. قیمت طراحی لوگو تایپ عموما نسبت به سایر انواع لوگو ارزان تر است.

برای استعلام قیمت طراحی لوگو با ما تماس بگیرید

چگونه سفارش لوگوی خود را ثبت کنم؟

برای سفارش لوگوی اختصاصی خود با ما در تماس باشید