طراحی بنر سایت

Website banner design
طراحی بنر سایت

بسیاری از وب‌سایت‌ها با مشکل کاهش ترافیک و عدم جذب مخاطبان مواجه هستند. حتی با تولید محتوای با کیفیت، آنها نمی‌توانند خدمات و محصولات خود را به درستی به مخاطبان خود نشان دهند. سفارش طراحی بنر سایت، بهترین راه برای دستیابی به این هدف است. این بنرها به عنوان یک تبلیغ بصری برای وب‌سایت‌ها استفاده می‌شوند و با طراحی جذاب و متناسب با نیازهای مخاطبان، به افزایش ترافیک وب‌سایت کمک می‌کنند و در بهبود شهرت برند نیز نقش دارند.

طراحی بنر سایت
بنرسایت چیست؟

بنر سایت یک نوع تبلیغات آنلاین است که به صورت تصویری یا گرافیکی بر روی صفحه اصلی یا صفحات فرعی یک وبسایت قرار می‌گیرد. این بنرها معمولاً به صورت لینک می‌باشند و کاربران با کلیک بر روی آنها به صفحه مقصد هدایت می‌شوند. بنرها برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وبسایت‌ها استفاده می‌شود.

Advantages of a banner site
مزیت های بنر سایت

افزایش نرخ ترافیک و بازدیدکنندگان وبسایت

نمایش محصولات و خدمات به جامعه هدف

افزایش فروش و درآمد وبسایت

افزایش شناخت برند و ارتقاء نام تجاری

جذب مخاطبین جدید و افزایش تبادلات تجاری

هدف از طراحی بنر سایت چیست؟

هدف اصلی بنر سایت افزایش فروش می‌باشد. این بنرها همچنین می‌توانند برای افزایش شناخت برند و ارتقاء نام تجاری مورد استفاده قرار گیرند. به طور معمول، یک بنر تبلیغاتی پیشنهادی را ارائه می‌دهد تا افراد را وادار به کلیک کردن برای کسب اطلاعات بیشتر کند. پیام های واضح، بزرگ و جسورانه ای که روی آنها چاپ شده است مخاطب را وسوسه می کند.

 

مثال

سوالات متداول

چگونه می‌توانم سفارش بنر سایت را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش طراحی بنر سایت ، شما میتوانید نمونه کارها را مشاهده کنید و با تیم طراحی ما با شماره 09392525274 تماس بگیرید.

آیا می‌توانم پس از تحویل طراحی بنر سایت، تغییرات ایجاد کنم؟

 بله امکان ایجاد تغییرات در طراحی بنر سایت وجود دارد. با تیم طراحی ما تماس بگیرید و در مورد تغییرات خود صحبت کنید.

چطور فایل طراحی را به ما تحویل می دهید؟

از طریق شبکه های اجتماعی رایج و مرسوم یا هر نوع بستر و پلتفرمی که مدنظر شما باشد.

چطور مطمئن باشم که میتونید طرحی رو طراحی کنید که من خوشم بیاد؟

ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.
هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه.

زمان تحویل بنر سایت چند روزه است ؟

معمولا طی 48 ساعت بنر سایت شما آماده تحویل می شود.

برای سفارش، اطلاعاتی را باید ارسال کنیم؟

شما باید برای سفارش بنر سایت متن کوتاه همراه تصویر مورد نظر که باید در پروژه قرار بگیرد به همراه تم رنگی که مد نظر دارید.

هزینه سفارش چه زمان پرداخت می‌شود؟

نصف هزینه ابتدای کار و نصف هزینه انتهای کار گرفته می شود.